Back to Top

Zaangażowanie pracowników w korporacji

korporacjaPracownicy są istotną częścią korporacji. To ci, którzy mają odpowiednie umiejętności do pracy, ciężko pracują i tworzą wartość dla swojej firmy. Motywują ich świadczenia, bezpieczeństwo pracy, uznanie i inne czynniki, które sprawiają, że ich czas w firmie jest wart zachodu.

Czym jest wypalenie i jak z nim walczyć

zmecznieWypalenie zawodowe to zjawisko, w którym z biegiem czasu człowiek rozwija negatywne emocje, depresję, lęk i gniew z powodu stresu. Wypalenie zawodowe dotyka ludzi we wszystkich dziedzinach pracy. Może przybierać różne formy. Możesz czuć się przytłoczony obciążeniem pracą lub znaczeniem pracy, którą wykonujesz. Poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry, może być tym, co popycha Cię do wypalenia. Powinniśmy najpierw rozpoznać oznaki wypalenia, zanim będzie za późno i spróbować zwalczyć je za pomocą prostych zmian w swoim życiu.

Rola głównego księgowego w spółce

ksiegowyRolą Głównego Księgowego w Spółce jest czuwanie nad przestrzeganiem przez Spółkę procedur i polityk księgowych oraz monitorowanie jej stanu finansowego. Muszą również być na szczycie wszelkich możliwych zagrożeń i podjąć kroki w celu wyeliminowania tych zagrożeń.