Back to Top

Czym jest wypalenie i jak z nim walczyć

zmecznieWypalenie zawodowe to zjawisko, w którym z biegiem czasu człowiek rozwija negatywne emocje, depresję, lęk i gniew z powodu stresu. Wypalenie zawodowe dotyka ludzi we wszystkich dziedzinach pracy. Może przybierać różne formy. Możesz czuć się przytłoczony obciążeniem pracą lub znaczeniem pracy, którą wykonujesz. Poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry, może być tym, co popycha Cię do wypalenia. Powinniśmy najpierw rozpoznać oznaki wypalenia, zanim będzie za późno i spróbować zwalczyć je za pomocą prostych zmian w swoim życiu.

Rola głównego księgowego w spółce

ksiegowyRolą Głównego Księgowego w Spółce jest czuwanie nad przestrzeganiem przez Spółkę procedur i polityk księgowych oraz monitorowanie jej stanu finansowego. Muszą również być na szczycie wszelkich możliwych zagrożeń i podjąć kroki w celu wyeliminowania tych zagrożeń.

Jak rewolucja smartwatchów może zmienić cyfrowy świat

smartwathRewolucja smartwatchy może zmienić cyfrowy świat w najbliższej przyszłości. Zmienił już wiele aspektów naszego życia i będzie to nadal trwał. Coraz więcej firm dopracowuje swoje strategie na rynku smartwatchów, ponieważ przewiduje się, że będzie to kluczowy sposób dostępu konsumentów do informacji w nadchodzących latach.

Społecznie postępujący flexicarianizm: przyszłość jedzenia

warzywaDieta bogata w warzywa, produkty pełnoziarniste i chude białka to klucz do zdrowego ciała i umysłu. Istnieje niezliczona ilość korzyści z niskiego spożycia mięsa, w tym mniejsze ryzyko chorób serca, cukrzycy i raka. Ten nowy sposób odżywiania pomaga również promować utratę wagi i lepsze zdrowie psychiczne, wiedza o tym flexicarianie

Witamina C, niedoceniany przeciwutleniacz

cytrynaBadania nad korzyściami witaminy C dopiero się rozpoczynają. Jest to najczęstszy i najtańszy składnik aktywny w wielu produktach spożywczych i można go znaleźć w owocach i warzywach, takich jak pomarańcze, brokuły, jarmuż i pomidory.

Strona 2 z 2