Zabłyśnij! Najlepsze trendy plażowe tego lataNajnowsze trendy w modzie plażowej pomogą Ci stworzyć stylowy letni look. Możesz zdecydować się na odważne i kolorowe kombinacje lub tradycyjny, klasyczny wygląd. Możesz też wybrać mieniący się metaliczny styl i lejącą się spódnicę, jeśli chcesz zrobić odważne, przyciągające uwagę wrażenie. Uważaj przy wyborze kolorów i wzorów, aby pasowały do siebie i wyglądały stylowo, unikając przesady.

Jaskrawe kombinacje kolorów

Jeśli chcesz tego lata na plaży zrobić odważne, przyciągające uwagę wrażenie, postaw na kolorowe kombinacje. Wybierz kolorowy, kwiecisty stanik bikini lub szorty, kolorową spódnicę i kolorowe sandały, aby uzyskać efekt, który sprawi, że ludzie będą odwracać głowy. Możesz również wybrać kolorową kombinację, jeśli chcesz dopasować swój strój do motywu przewodniego plaży lub zachodu słońca.

Bikini w paski i kostiumy kąpielowe

Pasiaste staniki bikini lub kostiumy kąpielowe są modne i zgodne z trendami, i są idealne do noszenia na plażę. Musisz jednak uważać przy wyborze kolorów i wzorów staników, aby wyglądały one stylowo, a nie jak piżama. Możesz wybrać odważną, jaskrawą kombinację kolorów lub tradycyjną kombinację kolorów, taką jak czarny i biały lub niebieski i biały. Jeśli wybierasz odważną kombinację kolorów, możesz również wybrać staniki bikini lub kostiumy kąpielowe z odważnym nadrukiem.

Spódnica w kwiaty

Spódnice są najlepsze do noszenia z bikini lub niskim staniczkiem. Musisz jednak uważać przy wyborze koloru i wzoru spódnicy. Możesz wybrać spódnicę odważną, kolorową lub z nadrukiem, albo prostą, jednokolorową, np. czarną lub niebieską. Jeśli wybierasz kolorową lub drukowaną spódnicę, upewnij się, że top, który do niej zakładasz, ma takie same kolory lub nadruki, aby nie wyglądać, jakbyś połączyła kilka elementów w przypadkowy sposób.

Lekkie krótkie spodenki

Krótkie spodenki najlepiej nosić z topem z dekoltem w kształcie litery V lub gładkim, nisko wyciętym topem. Musisz jednak uważać przy wyborze koloru i wzoru topu, ponieważ nie chcesz wyglądać na plaży jak w piżamie. Możesz wybrać top z dekoltem w kształcie litery V w odważny, kolorowy wzór lub gładki top w jednym kolorze. Możesz też wybrać stanik z nadrukiem, ale upewnij się, że kolory stanika i szortów pasują do siebie. Unikaj noszenia szortów do stanika bikini, ponieważ będzie to wyglądało jak piżama.